وب سایت رسمی آموزشگاه موسیقی تکنواز2345678901011121415
.:: ۲۴ ساعت، ۲۴ عکس

اولین نمایشگاه عکس پروژه‌ی «۲۴ساعت» جمعه (اول شهریور ماه) در گالری تابستان خانه‌ی هنرمندان به همت فرهود نصیری و سارا هاشمی برگزار می‌شود.

پروژه عکاسی «۲۴ ساعت» هر سال در یک روز خاص اجرا می‌شود. بدین‌ترتیب عکاسان از کشورها و شهرهای مختلف دنیا با ثبت نام در سایت پروژه، در طول ۲۴ ساعت در این روز مشخص، شهر خود را به تصویر کشیده و هر ساعت یک عکس را در شبکه اجتماعی اینستاگرام به اشتراک می‌گذارند.

سپس عکس‌ها توسط داورها در دو مرحله داوری شده و در نهایت علاوه بر ایران در سه کشور دیگر نیز نمایشگاهی از عکس‌های برگزیده به نمایش درمی‌آید. 

پروژه عکاسی «۲۴ ساعت» در سال ۲۰۱۲ توسط رنزو گرند و سم اسموترمن و به همراه ۶۵ عکاس از ۲۰ کشور مختلف شروع به کار کرد. در هر دوره به تعداد شرکت‌کنندگان افزوده شد و امسال این چالش عکاسی به ۴۸۸۰ شرکت‌کننده از ۱۰۰ کشور رسید.

این پروژه در سال جاری در تاریخ (۴ خرداد ماه) برگزار شد و  ۵۵۰ عکاس ایرانی در پروژه شرکت داشتند. 

هر سال نمایشگاه آثار برگزیده در چهار کشور برگزار می‌شود و از آنجا که پروژه‌ «۲۴ ساعت» پلی است برای تعامل فرهنگی بین ایران و سایر کشورها، فرهود نصیری و سارا هاشمی به عنوان سفیران پروژه پس از برگزاری کارگاه‌های انتقال تجربه در تهران و اصفهان، برای اولین بار این نمایشگاه بین‌المللی را در ایران برگزار خواهند کرد.

در این نمایشگاه ۷۴ اثر از کشورهای استرالیا، فنلاند، ایتالیا، آلمان، آفریقای جنوبی، نیجریه، پرو، مکزیک، لهستان، چین، ونزوئلا، آمریکا، ارمنستان، هند، کنگو و ایران روی دیوار خواهد رفت. آثار عکاسان ایرانی نیز در چهار نمایشگاهی که در کشورهای دیگر برگزار می‌شود حضور خواهد داشت.

همچنین از روند برگزاری این پروژه مستندی به کارگردانی مرجان شکوهی و تهیه‌کننده‌گی مهدی شادی‌زاده ساخته شده است که قرار است در سینمای هنر و تجربه اکران شود.

بر اساس قوانین پروژه‌ «۲۴ساعت» عواید فروش آثار نمایشگاه‌ها به چهار بنیاد خیریه با عنوان‌های خیریه‌ی آتنا در ایران، Ges mujer در مکزیک، she has hope در اوگاندا و از پرو Sacred valley health اختصاص پیدا می‌کند.

نمایشگاه «۲۴ ساعت» در روز جمعه (اول شهریور ماه) از ساعت ۱۷ و از ۲ تا ۱۲ شهریور ساعت ۱۴ تا ۲۲ در گالری تابستان خانه‌ هنرمندان برپا خواهد بود.

آرشیــو آرشیــو
ورود به سیستم
نام کاربری :
کلمه عبور :

اطلاعات تماس

نشانی آموزشگاه موسیقی تکنواز

تهران .شریعتی.خیابان دولت .نبش اصغرنعمتی(کیکاووس)طبقه5 واحد19.ساعت کار شنبه تا 4شنبه 12تا20پنجشنبه 9تا15

تلفن آموزشگاه موسیقی تکنواز

021 - 22 63 46 31-22634632

insta: @taknavaz.institute,whatsup:09021960139

سایت را خانه خود کنید
افزودن به سایت های مورد علاقه
بازدید ها : 173,576
نرم افزار مدیریت آموزشگاه موسیقی موزیک آکادمی
Music Academy Version 3.0. Copyright © 2014 - 2020. All Rights Reserved to Taknavaz Music Academy
Designed & Developed & Powered By Sayeh Team