وب سایت رسمی آموزشگاه موسیقی تکنواز2345678901011121415
.:: پشت پرده افزایش ناگهانی فیلم های ناجور ایرانی در فضای مجازی
حمید انصاری خواننده گفت: دلال های موسیقی با این خواننده ها قراردادهایی می بندند که به جرات می توان گفت آن ها را می خرند، این یک نوع برده داری مدرن است.

  حمید انصاری خواننده موسیقی پاپ در خصوص وضعیت موسیقی کشور گفت: حال موسیقی کشور خوب نیست، دلالان موسیقی ما را بیمار کردند تا به دلالی خود برسند و از این راه ثروتمند شده و ثروتشان را روز به روز بیشتر کنند؛ این دلال ها می روند یک سری افراد که عاشق موسیقی هستند را پیدا می کنند و از آن ها حمایت می کنند و به شهرت می رسانند، تا این جای کار اتفاق مثبتی است، اما باید دید که نیت و هدف این افراد چیست و روش کارشان به چه صورت است.

وی افزود: دلال ها می روند افرادی را که فقط استعداد در خوانندگی یا اساسا موسیقی دارند، انتخاب می کنند، اما متاسفانه این افراد هیچگونه آموزشی ندیده اند و تنها یک استعداد خام هستند و به همین شکل هم وارد عرصه موسیقی می شوند و تا آخر کار هم ادامه می دهند.

انصاری اظهار داشت: این یک خیانت بزرگ هم به آن افراد و هم به دنیای موسیقی و دیگر افرادی است که برای این حرفه و هنر زحمت کشیده اند است؛ یک زمانی برای این که بتوان در موسیقی به جایگاه رسید و در میان مردم هوادار پیدا کرد و به اندکی شهرت رسید باید سال ها آموزش می دیدند، تمرین می کردند و کار تولید می کردند، اما امروز همین که یک ساز دستشان می گیرند و یا در جمع های فامیلی ۴ نفر می گویند صدای خوبی دارند، به شش ماه نکشیده می بینیم که آن شخص آلبوم موسیقی عرضه کرده است.

وی در ادامه گفت: دلال های موسیقی با این خواننده ها قرارداد هایی می بندند که به جرات می توان گفت آن ها را می خرند، این یک نوع برده داری مدرن است؛ خواننده ها بدون اجازه از این دلال ها حق آب خوردن هم ندارند، حق ازدواج کردن ندارند، حق ندارند بدون اجازه استراحت کنند و بسیاری موارد دیگر.

این خواننده جوان اذعان داشت: موسیقی امروز بیشتر کامپیوتری شده است، یعنی با نرم افزار های موسیقی آهنگسازی می کنند و روی همان هم صداگذاری می کنند، این که برای مردم موسیقی نمی شود، وقتی ساز را دست می گیرند و با آن می نوازند، طنین آن در روح و جان آدم می دمد، نباید اجازه بدهیم موسیقی را تصنعی کنند.

به دختران جوان پول می دهند تا با آهنگ های خواننده های گمنام کلیپ رقص پر کنند

وی خاطر نشان کرد: به نظر شما سر و کله این همه دختران رقصنده در اینستاگرام و اساس فضای مجازی از کجا پیدا شد؛ جالب است به شما بگویم که این هم کار همین دار و دسته است، همان ها که بلای جان موسیقی شده اند؛ به این دخترکان نوجوان و جوان پول می دهند تا با آهنگ های همین خواننده هایی که خریداری شده اند، برقصند و شبکه های مجازی را از کلیپ های رقص پر کنند، این گونه با جذابیت های نامشروع و بی منطق موسیقی را به خورد مردم می دهند و برای مخاطب ذائقه سازی می کنند.

حمید انصاری عنوان کرد: کافی است یک تیتراژ فیلم یا سریال نصیب یک خواننده شود تا ره صدساله را یک شبه طی کند، تقریبا هر کس کار موسیقی انام می دهد و سال های برای ان زحمت کشده است منتظر است یک بار این اتفاق برایش بیافتد، اما این اتفاق تقریبا برای اهالی موسیقی ارزو شده است، چون همین دلال ها یا این خواننده که در عرض کردم پول می دهند و تیتراژ یک سریال یا فیلم را می خوانند، این گونه همه به ان ها رسمیت داده می شود هم به راحتی هرچه تمام تر به شهرتی ان چنانی می رسند، در واقع تیتراژ می خرند.

وی در پایان گفت: دور هم می نشینند و تکتست های پیامکی، ناله و گریه و زاری را کنار هم می گذارند و به جای ترانه می خوانند، باور کنید روز به روز تلاش می کنند فحش های جدیدتر و به روز تر بنویسند و به عنوان ترانه و موسیقی به خورد مردم بدهند، مدیران فرهنگی ما هیچ کاری برای موسیقی نمی کنند بعد می گویند سلیقه مخاطب همین است، سلیقه و ذائقه مخاطب را مگر امثال شما نمی سازند؟

آرشیــو آرشیــو
ورود به سیستم
نام کاربری :
کلمه عبور :

اطلاعات تماس

نشانی آموزشگاه موسیقی تکنواز

تهران ، خیابان دکتر شریعتی.خیابان دولت .بعد از اصغرنعمتی(کیکاووس)پلاک 383 طبقه5 واحد19.

ساعات کاری * شنبه تا 4شنبه* 12ظهرالی 20 *پنجشنبه *9صبح الی 16 

تلفن آموزشگاه موسیقی تکنواز

021 - 22634631-22634632

insta: @taknavaz.institute,whatsup:09021960139

 بخش ثبت نام ،اداری ،مالی:خانم اسماعیلی

سایت را خانه خود کنید
افزودن به سایت های مورد علاقه
بازدید ها : 210,182
نرم افزار مدیریت آموزشگاه موسیقی موزیک آکادمی
Music Academy Version 3.0. Copyright © 2014 - 2020. All Rights Reserved to Taknavaz Music Academy
Designed & Developed & Powered By Sayeh Team